Филтър

Цена

лв.  –  лв.

  • 26 лв.
  • 231 лв.
Производител

Оптични SFP модули

26.90  лв.
TP LINK
Марка TP-LINK Warranty 60 In stock LIMITED STOCK Продукт на промоция N Интерфейс LC/UPC Производителност Data Rate 1.25Gbps up to...
В наличност
+

27.90  лв.
Manufacturer Repotec Interface • Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard • Compliant with Fiber Channel 100-SM-LC-L standard
В наличност
+

38.90  лв.
TP LINK
Марка TP-LINK Warranty 60 Validity criteria warranty card / In stock OUT OF STOCK Продукт на промоция N Интерфейс LC/UPC...
В наличност
+

47.90  лв.
UBIQUITI
Приложение Марка UBIQUITI Warranty 12 ( ) / 24 ( ) Validity criteria warranty card / In stock LIMITED STOCK Продукт на промоция...
В наличност
+

110.90  лв.
UBIQUITI
Марка UBIQUITI Warranty 12 ( ) / 24 ( ) Validity criteria warranty card / In stock LIMITED STOCK Продукт на промоция N Интерфейс...
В наличност
+

224.90  лв.
ZYXEL
Стандарти IEEE Std 802.31 ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 Гаранционен срок: 36 месеца Производител: ZYXEL
В наличност
+

230.90  лв.
Intel Ethernet SFP+ SR Optics, 10GbE SFP+ SR module, 800nm, 0.3km (Dual Rate 10GBASE-SR/1000BASE-SX) Ново име на аксесоар Ethernet SFP+ SR Optics (Dual...
В наличност
+